KANCELARIE FRANKOWE SZCZECIN

Właśnie wpisałeś w Google – kancelarie frankowe Szczecin i poszukujesz prawnika, który poprowadzi Twój proces przeciwko bankowi. Mieszkasz w Szczecinie i chcesz mieć prawnika pod ręką. Być może będziesz musiał zweryfikować swoje plany.

Sprawy frankowe to wyjątkowa specjalizacja. Pomimo, że wielu prawników twierdzi, że jest specjalistami w tej dziedzinie prawda jest zupełnie inna. Sprawdzonych kancelarii frankowych, które potrafią dobrze przeprowadzić postepowowanie o odfrankowienie lub unieważnienie kredytu jest bardzo mało, dlatego prawdopodobnie będziesz musiał szukać prawnika poza Szczecinem np w Warszawie. 

To bardzo istotne abyś wybrał do sprawy frankowej bardzo dobrą kancelarię. Na ten temat napisaliśmy osobny artykuł, który znajdziesz tutaj Kancelarie frankowe – prawnicy dla frankowiczów.

Wybranie prawnika poza miejscem zamieszkania nie jest jednak problemem. Jak się do tego zabrać? Na początek poszukaj informacji o 2-3 kancelariach frankowych. Skoncentruj się na kancelariach z Warszawy lub Wrocławia gdyż w tych miastach jest najwięcej specjalistów od spraw frankowych. Przygotuj swoją umowę oraz wszystkie aneksy i wyślij umowę do analizy. nie rozsyłaj umowy do wielu podmiotów w szczególności nie wysyłaj umowy do firm odszkodowawczych i kancelarii prawnych działających jako sp. z o.o.

Podczas poszukiwania kancelarii frankowych warto zastanowić się nad tematem cen. Wiele osób podczas wyboru jako kluczowy czynnik wyboru prawnika wybiera cenę. Poszukiwania prowadzą lokalnie, najczęściej wybierając niewielkie 1 lub 2 osobowe kancelarie ze Szczecina. T

akie postępowanie może być zgubne. Skuteczne prowadzenie wielu spraw frankowych wymaga indywidualnego podejścia do każdej sprawy a poprzez to dużego zespołu. Obecnie większe sprawdzone kancelarie pracują już na stawkach dostępnych prawktycznie dla każdego frankowicza a płatności można dokonywać ratalnie.

Bardzo bardzo mocno należy uczulić frankowiczów na zlecenia spraw za pośrednictwem spółek z o.o. , stowarzyszeń czy fundacji. Duże zainteresowanie frankowiczów pozwaniem banku spowodowało, że wiele podmiotów bez doświadczenia lub stosujących nie etyczne działania rozpoczęło działania w tej formie na terenie całego kraju.