KANCELARIE FRANKOWE OPOLE

Zdecydowałeś się pozwać bank za kredyt CHF i szukasz dobrej kancelarii frankowej w Opolu. Niestety, nie mamy dobrych informacji, ale nie zniechęcaj się i przeczytaj dokładnie wszystkie informacje na tej stronie. Pozwolą Ci one wybrać dobrego prawnika do spraw frankowych a to kluczowe w procesie o odfrankowienie lub unieważnienie umowy kredytu CHF. 

Dlaczego nie mamy dobrych informacji? Ponieważ prawdopodobnie nie znajdziesz dobrej kancelarii prowadzącej sprawy frankowiczów w swojej okolicy. Pomimo tego, że w Internecie gdy wpiszesz w wyszukiwarce Kancelarie dla Frankowiczów Opole wyników jest całkiem sporo to realnie wybór jest mocno ograniczony.

Sprawy o kredyty frankowe to bardzo specyficzne sprawy. Prowadzone przez niektóre kancelarie już od 2013-2014 r. prawdziwą popularnośc zdobyły po wyroku TSUE w 2019 r. Wiele ogłoszeń i spisów kancelarii frankowych pojawiło się niedawno właśnie po tym wyroku. 

Musisz jednak wiedzieć, że sprawy frankowe wymagają dużego doświadczenia oraz posiadania strategii prowadzenia spraw o unieważnienie lub odfranowienie. Dobre strategie procesowe posiadają kancelarie dla frankowiczów prowadzące sprawy od dawna. Większość kancelarii na rynku jednak weszło w temat znacznie później i opiera się jedynie na kopiowaniu argumentacji ze spraw przeprowadzonych przez prekursorów.

Jeszcze nieco ponad rok temu jeśli szukałeś nawet w Internecie prawników do spraw frankowych mogłeś zlokalizować w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław.

Jak już wspomnieliśmy sprawy frankowe są specyficzne. Orzecznictwo się kształtuje a więc aby mieć jak największe szanse na wygranie przed sądem musisz działać rozsądnie. 

Kluczem do sukcesu oprócz dobrego prawnika jest złożenie pozwu w miejscowości, gdzie orzekają doświadczeni sędziowie. Można przyjąć, że sędziowie w takich miastach jak Wrocław czy Warszawa posiadają znacznie większe doświadczenie w sprawach kredytów CHF niż ci orzekający w Opolu.

Prowadzą oni setki ale w tej chwili już tysiące spraw frankowych. Z obserwacji wynika, że procesy te prowadzone są szybciej a linia orzecznicza w dużych miastach jest znacznie korzystniejsza dla frankowiczów.

Podsumowując jeśli szukasz prawnika do sprawy kredytu CHF w Opolu powinieneś zacząć poszukiwania od prawników we Wrocławiu, jeśli jednak zamierzasz i tak składać pozew w Warszawie możesz spokojnie wybrać dobrego prawnika od spraw frankowych w stolicy.